Öğrenci Gençlik Eğlence Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Öğrenci Gençlerin Buluştuğu Eğlence Platformu

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

merhaba arkadaşlar :)

2 posters
YazarMesaj
Monera Leandros
Kral
Kral
Monera Leandros

Erkek Aslan Mesaj Sayısı : 180
Tecrübe Puanı : 521
+ Rep : 0
Doğum Tarihi : 19/08/15
İş/Hobiler : çok uzun merak eden varsa pm :)
Lakap : Koray KAN

merhaba arkadaşlar :) Empty
MesajKonu: merhaba arkadaşlar :)   merhaba arkadaşlar :) Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 2:53 pm

öncelikle hepinize selamlar olsun Smile

ben Koray. sitenin kurucusu,sahibi olmaktayım beni tanıyan tanır tanımayanlar merak edenler pm'den ulaşabilirler.

sitemiz 'hione bilgi ve eğlence platformu' olarak geçmektedir.forumumuzun içeriği bayağ geniş olduğu için siz değerli üyelerimize pek çok konuda faydalı olmayı hedefliyoruz.

sınır olarak koyduğumuz üye sayısını ve site yoğunluğunu bulursak eğer domain satın alarak yayın hayatımıza öyle devam edicez bunu ilerleyen günler gösterir Smile

biraz da kendimi tanıtayım ; merkez ****** anadolu lisesi'nde okuyorum.10.sınıf öğrencisiyim alanların keskinliği kalktı ama fen sınıfı olarak geçiyoruz Very Happy hobilerim arasında spor,pc,hack,beatmaking,sosyal paylaşım ağları ve msn vardır kitap okumayı severim falan filan Smile

site hakkında merak ettiklerinizi bana pm yoluyla ulaştırabilirsiniz. site hakkında görüş öneri ve şikayetlerinizi 'sizden yönetime' adlı forumumuza konu açarak yönetime bildirebilirsiniz ve uygun görüldüğü halde düşünceleriniz hemen yerine getirilir. 'tanışalım kaynaşalım' bölümünde şuan benim yaptığım kendinizi tanıtabilirsiniz Smile açılmasını istediğiniz bi kategori ya da forumu herangi bi konuda msj olarak yazmak yerine 'sizden yönetime' bölümüne bi konu açarak isteğinizi ve gerekçesini yazarsanız dikkate alınır.

çok uzatmış olabilirim ama bahsetmek istedim kendim ve site hakkında kendinize iyi bakın uzun süre görüşmek üzeree. Smile

saygı ve sevgilerimle ;
https://hione.yetkin-forum.com
Mitokondri
Root
Root
Mitokondri

Tecrübe Puanı : 40
+ Rep : 1

MesajKonu: Geri: merhaba arkadaşlar :)   merhaba arkadaşlar :) Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 10:23 pm

Merhaba reyiz.. Smile) Benim adım da Oğuz. Memnun oldum Razz:P
Monera Leandros
Kral
Kral
Monera Leandros

Erkek Aslan Mesaj Sayısı : 180
Tecrübe Puanı : 521
+ Rep : 0
Doğum Tarihi : 19/08/15
İş/Hobiler : çok uzun merak eden varsa pm :)
Lakap : Koray KAN

MesajKonu: Geri: merhaba arkadaşlar :)   merhaba arkadaşlar :) Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 10:26 pm

bende memnun oldum kardeşim Very Happy
https://hione.yetkin-forum.com

merhaba arkadaşlar :)
1 sayfadaki 1 sayfası